De werkdag van Daan Hilbrands

Werken bij Berkvens
Geplaatst op: 12-08-2026
Geschreven door
Berkvens Deursystemen

Hoe ziet de werkdag van een collega bij Berkvens eruit? Wij geven een kijkje achter de schermen via de verhalen van onze medewerkers.​ Deze keer een werkdag uit het leven van Daan.

Wie ben je?
Mijn naam is Daan Hilbrands, 23 jaar oud en ik kom uit Deurne.

Wat is je functie?
Mijn functie binnen Berkvens is Adviseur Koperskeuze. Gedurende het hele jaar begeleid ik ongeveer 90 projecten die het MijnDeur.nl-traject doorlopen in verschillende fases binnen de Rayons van mijn collega, accountmanager Martijn van Brenk en rayonmanager Mark van Schijndel. Ik adviseer aannemers aan de voorkant en tijdens een nieuwbouwroject over MijnDeur.nl, de specificaties van deuren en kozijnen en bijbehorende prijzen. Daarnaast help ik kopers bij het maken van hun keuzes voor binnendeuren en ga ik regelmatig op pad om aannemers kennis te laten maken met MijnDeur.nl en het proces toe te lichten.

Hoe lang werk je al bij Berkvens?
Ik werk inmiddels 1 jaar bij Berkvens. Na mijn afstuderen ben ik mij gaan oriënteren op de arbeidsmarkt. Tijdens die zoektocht raakte ik in gesprek met Berkvens. De vele mogelijkheden om jezelf als jonge professional verder te ontwikkelen spraken mij direct aan. Dat heeft mij uiteindelijk doen besluiten om bij Berkvens aan de slag te gaan. 

Hoe ziet een gemiddelde werkdag eruit? Kun je dit kort beschrijven?

Een werkdag kan er bijvoorbeeld als volgt uitzien: 's ochtends ga ik samen met een rayonmanager op bezoek bij een nieuwe klant/aannemer om kennis te maken en het MijnDeur.nl-traject en concept toe te lichten. MijnDeur.nl is onze eigen gemaakte online omgeving die het voor kopers van nieuwbouwwoningen eenvoudig maakt om deursets voor hun nieuwe woning samen te stellen. Kopers worden digitaal door hun woning begeleid en zien direct welke keuzes mogelijk zijn, weergegeven in realtime gegenereerde 3D-beelden. In de middag ben ik weer op kantoor en komen er verschillende vragen binnen via e-mail en telefoon. Dit kan bijvoorbeeld gaan om advies over welke mogelijkheden er binnen MijnDeur.nl aangeboden kunnen worden, vragen over specificaties van deuren en kozijnen of het verwerken van wijzigingen binnen lopende projecten. Daarnaast kan ik bezig zijn met het opstarten van een nieuw project in samenwerking met de werkvoorbereiding of het opvragen van een financieel overzicht van een project in afstemming met de commerciële binnendienst. De volgende dag kan er weer heel anders uitzien. Zo staat er bijvoorbeeld een 'kopersdag' gepland, waarbij een aannemer samen met de kopers van een nieuwbouwproject onze showroom in Someren bezoekt. Ik adviseer de kopers dan bij het maken van hun keuzes voor de binnendeuren. Aan het einde van de dag staat er vervolgens nog een afspraak gepland met een aannemer om gezamelijk een project live te zetten in MijnDeur.nl.

Wat vind je het leukste aan je werk?

De afwisseling tussen contact met aannemers, kopers en collega's en het werken aan verschillende projecten.

Wanneer is een werkdag geslaagd voor jou?

Een werkdag is voor mij geslaagd wanneer ik klanten en/of aannemers goed heb kunnen adviseren en ontlasten bij hun vragen rondom projecten, kopers van een passend advies heb kunnen voor zien en mijn to-do's voor de dag heb kunnen afronden.

Werkdag van Daan Hilbrands
Terug naar overzicht
Deel deze pagina: